Warszawska Drużyna Wsparcia

Forum Warszawskiej Drużyny Wsparcia


#1 2008-10-19 20:17:26

Ugor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 83
Punktów :   

19.10.2008 Strzelanka miniona

Na początku chciałem wszystkich powitać gorąco! Jak tam powrót do domu? No ogólnie było bardzo pozytywnie. Poza nieprzyznawaniem się hmm... Kto jest wtajemniczony wie co mam na myśli. Panowie Jest taka sprawa, pomimo terenu rewelacyjnego huta nie jest dobrym miejscem na strzelanki. Ja znam inne miejscówki bardzo dobre miejscówki z budynkami, wejściami na dach i to w lesie gdzie nie ma cywili( no czasem ktoś przejdzie) i nie ma policji ( Fuck'em all!) która tylko przeszkadza. Ogólnie tereny są bliziutko warszawy. Jak komuś pasował dojazd na hutę to na inną super miejscówkę jedzie się 20min autobusem. Ale jak powstanie zakładka miejscówki to tam pogadamy na takie tematy. Ogólnie mi się podobało ale nigdy więcej na hutę! Ludzie od strony waszej drużyny co do przyznawania się do trafień nie ma zastrzeżeń najmniejszych. Tak apropo stworzenie tego forum było bardzo mądrym posunięciem, te fora gronowe to się nadają.... noooo właśnie. Panowie oby więcej ludzi oraz więcej strzelanek! Aha i częściej! Pozdro.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.great-land.pun.pl www.narutofight.pun.pl www.mat-inf.pun.pl www.genelia-d-souza.pun.pl www.im09-13.pun.pl