Warszawska Drużyna Wsparcia

Forum Warszawskiej Drużyny Wsparcia


#1 2008-10-22 22:21:11

Azael

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 78
Punktów :   

KILKA WAŻNYCH ZASAD !

Panowie, wiem ,że w miarę wszyscy dobrze się znamy , jednak od pewnego czasu w "naszych" strzelankach bierze udział coraz więcej osób spoza WDW, dlatego też postanowiłem opisać i naprostować kilka ważnych szczegółów :
1.Maksymalna ilość fps do budynków to 350 , (nie 370 , nie 390) ,nie spełniasz tego warunku nie wchodzisz!
2.Zabieramy ze sobą czerwone szmaty ,znaczniki , chustki ,i jeśli dostaliśmy wyjmujemy je w drodze do respa!
3.Jeśli przyprowadzasz kogoś nowego , kto nie miał jeszcze przyjemności uczestniczyć w "naszych" strzelankach , przedstaw go nam!
4. Szanuj miejscówki na których odbywają sie Airsofty, nie niszcz , nie demoluj , nie wybijaj szyb !
5.TRUPY NIE MÓWIĄ !!,(zaznaczyłem te zasadę na czerwony , gdyż jest ona najczęściej łamana w naszych szeregach)
6.Staraj się aby broń była zawsze zabezpieczona w chwilach przerw między scenariuszami
7.Nigdy nie zdejmuj ochrony , oczu na terenie gry , również na respie !!
8.NAJPIERW MYŚL ,POTEM STRZELAJ
9.Nie zawsze poczujesz , iż dostałeś kulką , jeśli osoba sugeruje ci ,że dostałeś ,nie warto się wykłucać , udaj się na respa !
10.ZAWSZE staraj się celować w tłów , TO nie jest counter-strike , Headshot nie jest niczym przyjemnym !!


ZAWSZE KIERUJ SIĘ ZDROWYM ROZSĄDKIEM !!, FRAGI NIE SĄ NAJWAŻNIEJSZE !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pret.pun.pl www.medycynaestetyczna.pun.pl www.tef.pun.pl www.hebipbf.pun.pl www.ots76.pun.pl